MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 12969070
nr 1296 9070
Karmstol
Safarimodell
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:47:40
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr